Kruīza maršruti

Ir pieņemts, ka mūsu uzdevums ir ieteikt jebkuram burātājam vislabākos Horvātijas burāšanas maršrutus. Kaut arī jau piedāvājam dažus maršrutus, tas nav pietiekami, ņemot vērā, ka Horvātija spēj piedāvāt vairāk kā 1000 salu un daudz citu piedzīvojumu. Tieši šī iemesla dēļ, esam nolēmuši konsultēt jūs par iespējamajiem maršrutiem: neatkarīgi no tā, vai meklējiet neapdzīvotus līčus, nacionālos dabas parkus, īpašos ēdienu un vīnu piedāvājumus vai aktīvu nakts dzīvi. Iepazīstaties ar dažiem populārākajiem galamērķiem, ko mēs piedāvājam.

Kornati (Telascica)

Virkne ar 147 salām, kas atrodas Splitas ziemeļu pusē. Ņemot vērā to īpašo skaistumu, salu virkne ir kļuvusi par nacionālo parku.

Bračas sala

Viegli pieejama no Splitas ostas, tikai 15 jūras jūdzes. Sala ir slavena ar tās pludmali „Zlatni Rat”, kas ir dabas fenomens, ar aktīvo nakts dzīvi un ar daudzajiem restorāniem ar izsmalcinātu virtuvi.

Hvaras sala un Pekleni sala (30 jūras jūdzes no Splitas)

Burvīga vecpilsēta Hvaras pilsētā, tūristu ciematiņi kā Jelsa, Priežu meži, zivju speciālie ēdieni un izcili vīni.

Vis sala (25 jūras jūdzes no Hvaras)

Saglabājusies no 4.gs, smilšu pludmales, interesantas niršanas vietas; Zilās alas (Grotto); Modra Spilja uz Bisevo salas arī ir dabas fenomens; un zvejnieku ciematiņš Kozima.

Korcula sala (50 jūras jūdzes no Dubrovņikiem)

Korculas vecpilsētai piemīt unikāla arhitektūra, un tā ir dzimtā pilsēta slavenajam ceļotājam Marko Polo. Tāpat arī citi ciemati ar tās tradicionālajiem tērpiem, vīna laukiem un vīna pagrabiņiem.

Peljesac pussala

Stonas pilsēta ir pazīstama ar tās sāls rūpniecību un austeru audzēšanu; tāpat arī ar Plavi Mali – vīna ražotājs, kas ražo vīnu no homonīmām vīnogām.

Lostovo sala

Gan Lostovo sala, gan Palagruza sala atrodas uz robežas ar Itāliju. Šīs vietas spēj piedāvāt īpašu privātumu.

Mljetas sala (35 jūras jūdzes no Dubrovņikiem)

Nacionālais parks ar diviem sāls ezeriem, kas ieskauti priežu mežā, vairāki restorāni un neskaitāmas vietas, kas piedāvā naktsmītnes.

Pārējās Elaphites salas

Pērējās Elaphites salas ceļā uz Dubrovņikiem, Sipanu, Lopudu un Kolocepu ir viegli pieejamas un ideālas ikdienas ekskursijām, piedāvājot kristāldzidru un zilu jūras ūdeni.

Lokruma

Botāniskais dārzs un klosteris uz mazas salas iepretim Dubrovņikiem.