Izīrēt čarter

 

Buru laivas

Mēs iesakām izīrēt čarteri ar buru laivu jebkuram Horvātijas atpūtniekam, kas ir īsts vēja un jūras entuziasts. Ja jūs nekad neesat nomājis buru laivu, ir grūti izstāstīt iespaidus un pieredzi, kas jūs gaida, burājot pa Adrijas jūru Horvātijā. Arī tad, ja iepriekš jau esiet burājis Horvātijā, katra reize ir citādāka un atver pilnīgi jaunu lappusi unikālām brīvdienām.
Vairāk informācijas

Motorlaivas

Motorlaivas ir īstā izvēle tiem, kas novērtē komfortu, ātrumu un jaudu. Spēcīgie dzinēji un izcilās vadības iespējas nozīmē, ka jūs variet pamest ostu pat prasīgākos laiks apstākļos un ierasties ātrāk galamērķī vai jebkurā ostā.
Vairāk informācijas

Luksus jahtas

Lai piedzīvotu patiešām fantastiskas, krāšņas un atmiņā paliekošas čartera brīvdienas Horvātijā, izvēlies mūsu skaistās luksusa jahtas ar apkalpi. Tā ir perfekta izvēle gan ģimenes brīvdienām, gan draugiem, kas vēlas kopā pavadīt laiku. Šīs lieliskās kruīzu jahtas tiek būvētas greznībai un ērtībām, apvienojot augstu eleganci, konstrukciju kvalitāti un ievērības cienīgu sniegumu.
Vairāk informācijas

Gulets

Ja vēlaties izbēgt no ikdienas rutīnas, tad izmantojiet iespēju doties Horvātijas dārgumu meklējumos neaizmirstamā braucienā ar buru kruīzeri.
Vairāk informācijas

Mini kruīzers

Orvas yachting piedāvātie mini kruīzeri ir lieliska izvēla lielām grupā, kas vēlas apskatīt Dalmācijas krastu neaizmirstamos skatus. Šos kruīzerus izteikti raksturo plašais klājs, pilnībā aprīkotā virtuve un iespaidīgas izmitināšanas iespējas - no 12-42 viesiem, kurus var izmitināt 6-19 kajītēs.
Vairāk informācijas