Laivu un jahtu noma Horvātijā – Iznomā laivu Horvātijā – Jahtas noma Horvātijā

Laivu un jahtu čarteri Horvātijā

Cilvēks un jūra, jauna pieredze un piedzīvojumi - Orvas Yachting piedāvā iepazīt Adrijas jūras skaistumu, izbaudot to ar čartera buru laivām, motorlaivām, kā arī luksuss motorjahtām, mini kruīziem un guletēm ar apkalpi. Pateicoties apjomīgajam skaitam neapdzīvoto salu un pussalu Adrijas jūrā, laivu noma Horvātijā ir ieguvusi popularitāti visā pasaulē. Nepārtraukti tiek uzlabota laivu kvalitāte, modernākā ekipējuma nodrošināšana, kā arī izcili apmācītie kapteiņi un augstas kvalitātes serviss tiek piedāvāts katram, kas vēlas iznomāt jahtu Horvātijā.

Orvas Yachting ir kompānija, kas jau vairākus gadus veiksmīgi nodarbojas ar laivu nomu Horvātijas dienvidu Adrijas reģionā. Mēs piedāvājam bezapkalpes čartera reisus tiem, kas netraucēti vēlas baudīt intīmas un saulainas brīvdienas. Savukārt piedāvājam arī čartera reisus ar apkalpi (kapteinis, pavārs, stjuartes), ja vēlaties atstāt galamērķa plānošanu, maltītes nodrošināšanu un citas plānošanas aktivitātes kāda cita rokās, kamēr pats varat baudīt atklātus un neatklātus jūras galamērķus.

Piedāvājumā čarteru laivas:

  • Buru laivas (ar vai bez apkalpes)
  • Motorlaivas (ar vai bez apkalpes)
  • Luksuss motorjahtas (ar apkalpi)
  • Guletes (ar apkalpi)
  • Mini kruīzi (ar apkalpi)

Orvas Yachting laivas atrodas jahtu ostā „ACI Marina Split”, bet mēs piedāvājam arī viena virziena čartera reisus, kas nozīmē, ka variet iznomāt laivu Splitā, bet nodot to Dubrovņikos un otrādi. Papildus šīm divām ostām, mums ir izcili kontakti ar citām ostām un mēs esam spējīgi noorganizēt visu, lai Jūs varētu izmantot arī viņu pakalpojumus.

Laivu noma Horvātijā ir iespējama gan uz vienu, gan vairākām dienām. Vairums čartera reisu paredzēti minimums 7 dienām, bet mēs piedāvājam arī laivas, kas paredzētas vienas dienas ekskursijām. Nomas maksa par laivu ir atkarīga no laivas veida, garuma, vecuma un čartera reisa perioda. Visas laivas ir pilnībā aprīkotas ar burāšanai nepieciešamo ekipējumu un atbilst noteikumiem saskaņā ar Horvātijas kuģu reģistrā esošajiem noteikumiem par dzīvi jūrā.

Čarteri ar kapteini

Jums ir iespēja iznomāt jahtu ar apkalpi, ja vienkārši vēlaties pavadīt bezrūpīgas brīvdienas Adrijas jūrā, nedomājot par galamērķa noteikšanu, par laika ziņām un jūras stāvokli, vai arī jums nav burāšanas licence... (vairāk par čartera reisiem ar apkalpi)

Izīrēt čarteri bez apkalpes

Čarters bez apkalpes ir paredzēts cilvēkiem, kas vēlas iegūt lielāku pieredzi jūrā vai arī burāšanas entuziastiem. Šie reisi piedāvā iespēju neatkarīgi burāt uz savu jūras galamērķi un brīvi plānot pieturvietas... (vairāk par čarteri bez apkalpes)

Kā iznomāt laivu Horvātijā?

Pirmkārt, mēs iesakām izvēlēties vispiemērotāko laivu, kas atbilst jūsu prasībām un vajadzībām. Ja līdz šim nav bijusi pieredze jūrā, mēs priecāsimies uzklausīt jūsu brīvdienu vēlmes un ieteikt labāko variantu. Pēc tam, kad esiet izvēlējies, sūtiet mums pieprasījumu par čartera reisu un attiecīgajām pieprasījuma detaļām... (vairāk par rezervāciju)