Braucieni ar apkalpi

Čartera reiss ar apkalpi ir pareizā izvēle, ja vēlaties pilnībā relaksējošas brīvdienas, bez uztraukumiem un atbildības, ļaujot apkalpes personālam parūpēties par neaizmirstamām brīvdienām. Neskatoties uz to, vai būsiet izvēlējies buru laivu vai motorlaivu, apkalpes nolīgšana ir vienkāršs process, jo kapteinis parūpēsies par navigāciju visa ceļojuma laikā. Tikmēr Jūs varēsiet izbaudīt jūru un sauli, ar iespēju norādīt kapteinim, kādās ostās vēlaties piestāt un kādā maršrutā burāt. Pietam, pārējais apkalpes personāls (pavārs un stjuarte) var parūpēties gan par maltītēm, gan par laivas uzkopšanu.

Brauciens ar buru laivu un apkalpi

Burāšanas čartera reiss ar apkalpi piedāvā izklaidējošas un aktīvas brīvdienas, kur kuģa kapteinis un (ja vēlaties) pavārs ar stjuartēm parūpēsies par jums. Visām mūsu buru laivām ir iespējams papildus nolīgt pilnu apkalpes personālu.

Brauciens ar motorjahtu un apkalpi

Čartera reiss ar motorjahtu un apkalpi ir pareizā izvēle tiem, kam patīk komforts, ātrums un jauda. Pieredzējis kapteinis, labākie šefpavāri un draudzīgas stjuartes padarīs jūsu brīvdienas neaizmirstamas.

Brauciens ar mini kruīza kuģiem un guletēm

Gan mini kruīza kuģi, gan guletes ir pieejamas tikai ar apkalpi, kas sastāv no kapteiņa, jūrniekiem un pavāriem. Apkalpes locekļi ir ļoti pieredzējuši profesionāļi un diskrēti pret klienta privātumu, tādēļ darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu patīkamāko kruīzu, kāds ir iespējams.