Kā iznomāt laivu Horvātijā?

Šeit ir izskaidroti soļi, kādā veidā vienkārši un ātri var iznomāt laivu:

  1. Aplūkojiet visas laivas, kas pieejamas mūsu mājaslapas piedāvājumā
  2. Atsūtiet mums rezervācijas pieprasījumu (laivas veids, čartera periods, cilvēku skaits vai kajīšu skaits) . Mēs Jums iespējami īsā laikā nosūtīsim detalizētu sarakstu ar laivām, kas konkrētajā laika periodā ir pieejamas kopā ar čartera aprakstu
  3. Mēs Jums iespējami īsā laikā nosūtīsim detalizētu sarakstu ar laivām, kas konkrētajā laika periodā ir pieejamas kopā ar čartera aprakstu
  4. Pēc tam, kad būsiet apstiprinājis, kuru laivu vēlaties rezervēt, mēs jums nosūtīsim visu nepieciešamo dokumentāciju (līgums, vispārīgie īres noteikumi, izmaksu izvērtējums)
  5. 7 dienu laikā pēc dokumentu saņemšanas, jums tie parakstīti jāatgriež mūsu birojā, uzrādot maksājuma apstiprinājuma kopiju (50% no kopējās summas)
  6. No mirkļa, kad tiek saņemti dokumenti un maksājums, mēs jums nosūtīsim rēķinu par saņemto maksājumu.
  7. Atlikusī summa ir jāsamaksā mēnesis pirms laivas izņemšanas no ostas. Tāpat mēs lūgsim Jūs norādīt sekojošu informāciju: apkalpes saraksts/vārdi un uzvārdi, dzimšanas dati, nacionalitāte un personības identifikācijas vai pases numurs, kapteiņa licences kopija, telefona numurs, precīzs ierašanās laiks mūsu ostā, un vēl cita informācija, piemēram, vai nepieciešami transporta pakalpojumi no lidostas, vai viesnīcas rezervācija, utt.

 

Pasūtījuma izdarīšanai un citu čartera detaļu uzziņai sazināties ar mums:

E-pasts: orvas-yachting@orvas.hr

Skype: orvas-yachting2

Telefons: +385 21 735 377 / +385 21 322 015

Fakss: +385 21 735 090 / +385 21 322 016

Mobilais telefons: ++ 385 95 3444 111