Aktivitātes un Ekskursijas

Mūsu iespēju klāsts iekļauj ekskursijas Dalmācijas reģionā. Šīs ekskursijas jūs aizvedīs no Splitas uz netālu esošajām, mazajām pilsētiņām un unikālajiem ciematiem, kas slaveni ar tās vēsturisko mantojumu, piemēram, Trogira, Solina (senā Salona), Klis, Omiš, Rijeka, Krka Nacionālais parks, Plitvices Nacionālais parks, u.c. Kādēļ gan jums nepievienoties kādā no mūsu īpašajām grupu aktivitātēm Dalmācijas reģiona ekskursijās?

  • Kanjonings (Canyoning) ir viens no jaunākajiem piedzīvojumu meklēšanas veidiem, kas ļauj tev atklāt neatklāto dabas skaistumu fenomenus un mistērijas. Ej, lec, peldi un kāp pa kanjoniem, sastopoties ar dažādiem izaicinājumiem un augstu adrenalīna līmeni.
  • Smaiļošana- pretstatā plostošanai, airēšana pa upes straumi kanoe laivā ļauj tev pašam kontrolēt trajektoriju un sekot gida instruktoriem kajakos.
  • Plostošana ir sporta veids, kurā laivas pasažieriem ir jāpārvar dažādi šķēršļi konkrētās upes vietās.
  • Peintbols ir ļoti populārs sporta veids. Mērķis ir trāpīt pretinieku komandas locekļiem ar mazām plastmasas bumbiņām, kas pildītas ar krāsu, speciāli ierobežotā teritorijā, lai iekarotu pretinieka teritoriju, karogu vai cietoksni.
  • Piedāvājumā ir arī citas aktivitātes, kā izjādes ar zirgiem, pārgājieni, trekings un klinšu kāpšana.


Pēc aktīvas dienas pavadīšanas, jūs un jūsu komanda varēsiet relaksēties vietējo iedzīvotāju pārvaldītās saimniecībās un mājvietās, kur varēsiet iepazīties ar dzīves stilu, kāds tas bija pirms vairākiem gadiem. Jūs pat varēsiet viņiem palīdzēt gatavot vakariņas, izmantojot tradicionālās gatavošanas metodes, baudīt vīnu tieši no ozolkoka muciņām un iemācīties tradicionālās spēles.

Mēs esam pārliecināti, ka sniedzām jums dažas lieliskas idejas, kā sevi un savus draugus apbalvot ar lieliskām brīvdienām. Izbaudiet burāšanu Horvātijā kopā un iegūstiet plašāku skatu uz Dalmācijas brīnumaino apkārtni.