Komandas saliediešana burājot

Kaut arī pieredzēt Adrijas jūras skaistumu vienam pašam vai kopā ar draugiem ir īpašs piedzīvojums, pieredzēt to kopā ar saviem darba kolēģiem vai biznesa partneriem var būt pavisam jauns izaicinājums. Tas ik īpaši attiecas uz tiem, kuri komandas saliedēšanas pasākumiem vēlas īstenot pirmo reizi. Neskatoties uz to, vai tas ir pirmais saliedēšanas pasākums vai nē, Orvas Yachting ir gatavi piedāvāt neaizmirstamu sociālo pieredzi uz jahtas, motorlaivas vai guletes klāja.

Nomainiet savu darba vidi pret skaistu jahtu vai guleti un kristāldzidro Adrijas jūru! Pārnesiet nogurdinošās biznesa sarunas jaunā līmenī, daudz patīkamākā gaisotnē, ko spēj piedāvāt jūras klātbūtne. Kopš seniem laikiem „komandas gars” ir tas, kas raksturojis jūru un bezbailīgos jūrniekus, savukārt mūsu komandas saliedēšanas programma piedāvā sasniegt augstāku kolēģu līdzāspastāvēšanu gan savstarpējās attiecībās, gan ar dabu. Tātad kruīzs vai burāšana Horvātijā ir perfekta izvēle, ja vēlaties radīt patiesu komandas garu savā darba vidē. Jums būs ne tikai iespēja sagatavot savus darbiniekus un kolēģus jauniem izaicinājumiem biznesa pasaulē, bet arī iepazīsiet burāšanas un jūrniecības tradīcijas.

Atkarībā no tā, kādus mērķus vēlaties sasniegt savā komandā, mēs piedāvājam divas iespējas. No vienas puses mēs piedāvājam komandas saliedēšanu burājot Horvātijā, kas prasa vairāk aktīvu un fizisku darbību ar vairākiem izaicinājumiem. Savukārt otra iespēja ir izvēlēties kruīzu Horvātijā, atstājot burāšanas pienākumu apkalpes rokās, kamēr pats variet veltīt laiku sev un savai komandai, lai sasniegtu uzstādītos mērķus.

Līdz ar komandas saliedēšanas pieredzi, burājot Horvātijā, mēs piedāvājam ekskursijas ar aktivitātēm, piemēram, plostošana, kanoe izbraucieni, klinšu kāpšana, pārgājieni, peintbols, zirgu izjādes, un tāpat ir iespēja kopīgi doties pagātnē, socializējoties savā starpā pie tradicionāliem Horvātijas un Dalmācijas ēdieniem un spēlēm.


Dokumenti

Team-building-sailing.pdf