Niršanas safari

Niršanas safari ir ļoti oriģināls brīvdienu pavadīšanas veids – relaksējoša atpūta un piedzīvojums vienā. Niršanas safari ir trīs vienā: niršana ar akvalangu, peldēšana un ekskursija dažādās niršanas vietās visā Adrijas jūras piekrastē. Pateicoties ģeogrāfiskajām īpašībām Adrijas piekrastē, mums ir iespēja jums piedāvāt 1185 salas un visskaistākās niršanas vietas Adrijas jūrā ar zemūdens sienām, daudzveidīgu dzīvnieku un augu valsti, rifiem, zemūdens alām, un citām arheoloģiskām vietām un kuģu vrakiem.

Katrs reģions, no Istras, gar Kvarner, Vis un Mljet salām, līdz pat tālākajam punktam Adrijas jūras dienvidos, slēpj daļu no šiem zemūdens brīnumiem. Arvien vairāk nirēju vēlas pavadīt savas brīvdienas šajās īpašajās lokācijās. Tas ir viens no daudziem iemesliem, kādēļ mēs esam nolēmuši jums piedāvāt vienu no labākajām tehniskā aprīkojuma niršanas jahtām Horvātijā.

Šajās neierastajās brīvdienās, kas ilgst vienu vai divas nedēļas, jūs variet izbaudīt tūkstošiem salu romantiskajā Adrijas jūrā. Ar mūsu pieredzējušo instruktoru palīdzību, gan tehniskajā, gan atpūtas niršanā, jums būs iespēja pilnībā pieredzēt un iepazīt Adrijas reģiona zemūdens pasauli. Kvalificēts apkalpes personāls piedāvās jums profesionālus pakalpojumus un nepieciešamo komfortu, lai jūs varētu pavadīt brīvdienas kā vēl nekad.Dokumenti

DIVING-SAFARI-Agramer-brochure.pdf
Agramer-diving-routes.pdf
DIVING-SAFARI-Vranjak-I-brochure.pdf
Vranjak-I-diving-routes.pdf