Par Orvas Yachting

Orvas Yachting tika dibināta 1999. gadā, kā daļa no “Orvas d.o.o”. Kompānija no mazas nozares sektora ir pārtapusi lielā organizācijā: čartera kompānija ar vienu no lielākajām flotēm, kas atrodas Splitas jahtu piestātnē, no kurienes varam jūs aizvest neaizmirstamā piedzīvojumā pa Vidusjūru.

Burāšana Vidusjūrā un Adrijas jūrā ar Orvas jahtām

Šobrīd Orvas Yachting var lepoties ar tās izcili aprīkotajiem ūdens transportiem, kas sastāv no: 22 buru jahtām (Bavaria, Jeanneau, Beneteau un Elan), 5 motorlaivām (Jeanneau un Princess), luksuss motorjahta ar apkalpi (Pershing 64) un IMX-45 sacīkšu jahta.

Mūsu labi aprīkotie kuģi ir pieejami no 8m līdz 16m izmēros, kas ir labākā izvēle kā burāšanai, tā kruīziem Vidusjūrā un Adrijas jūrā. Visi kuģi, jahtas un laivas ir aprīkoti ar pamataprīkojumu, kā navigācijas plānotājs, autopilots, BIMINI jumts, laivas pārklājs, VHF radio aprīkojums un enkuru vinčas, kas viss kopā padara izbraucienu ar jahtu vēl patīkamāku.

Mūsu piedāvātais jahtu klāsts nozīmē to, ka specializējamies burāšanā un spējam jums piedāvāt maksimālu burāšanas pieredzi.

Piedāvājumā ir arī dažādas laivas ar apkalpi: luksuss motorjahtas, guletes un mini kruīzeri.

Orvas komanda – Vidusjūras kruīza padomdevējs

Orvas Yachting komanda ir jūrniecības entuziasti, kuru mērķis ir radīt pēc iespējas patīkamākas un bezrūpīgākas Vidusjūras brīvdienas visiem interesentiem. Mūsu pakalpojumos ietilpst piedāvāt konsultācijas par ūdens transporta rezervēšanu, sagaidīt klientu jahtu piestātnē „ACI Marina” Splitā un ieteikt viņam labākos burāšanas maršrutus, ņemot vērā klienta vēlmes un laikapstākļus, tāpat tiek piedāvāts nodrošināt mūsu viesus ar laika ziņu prognozēm un pilnīgu tehnisko aprīkojumu – visa komanda ir klienta rīcībā no reģistrēšanās mirkļa līdz izrakstīšanās mirklim.

Orvas Yachting bāze

Neatkarīgi no tā, vai reģistrējieties, vai izrakstieties, tehniskie un citi jautājumi tiek risināti Orvas Yachting bāzē, kopā ar mūsu pieredzējušajiem tehniķiem un kapteiņiem, par kuriem atbildīgs ir čartera menedžeris Bruno Vuksan Cusa. Laipni lūgti mūs satikt!

Reģistratūra

Pirms jūs izņemiet savu laivu, mūsu izpalīdzīgie darbinieki Orvas bāzē palīdzēs nokārtot nepieciešamos dokumentus: sastādīt apkalpes sarakstu, nodos pamatinstrukcijas un visu pārējo, kas jums nepieciešams, lai piedzīvotu neaizmirstamu Vidusjūras ceļojumu.

Rezervācija – kā izīrēt jahtu Horvātijā?

Pats pirmais solis, kas ir jāveic ir rezervēšana. Šajā procesā jūs sastapsiet pieredzējušu komandu trīs cilvēku sastāvā, kas palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko ūdens transportu un ieteiks jums vairākus maršrutus, ņemot vērā jūsu vēlmes priekš neaizmirstamas atpūtas Horvātijā. Jūs droši variet paļauties uz mums un būt garantēti, ka viss norisināsies kā ieplānots no rezervēšanas mirkļa līdz maksājuma veikšanas. Droši sazinieties ar mums par sekojošiem pakalpojumiem, jo mēs pastāvīgi tos papildinām ar jauniem, lai nodrošinātu jums pēc iespējas bezrūpīgāks un patīkamākas brīvdienas:

  • Transportēšana no lidostas uz attiecīgo iekāpšanas ostu
  • Rezervāciju mūsu pašu viesnīcās un villās Bračas un Hvaras salā, Omišā un Makarskas Rivjērā.
  • Rezervāciju citās viesnīcās un villās, kas nepieder Orvas – Hvaras, Bračas un Korčulas salās, Istrā un Pelješac Peninsula, kā arī Splitas Rivjērā, Makarskas Rivjērā un Dubrovņiku Rivjērā.
  • Kapteiņa pakalpojumi
  • Stjuartes pakalpojumi
  • Šefpavāra pakalpojumi
  • Pārtikas preču pirkumi
  • Izīrēt papildus ūdens transporta ekipējumu: aizsargājošie tīkli bērniem, zvejas rīki, papildus trīsdaļīgā bura, papildus divdaļīgā bura, u.c.
  • ...un vēl.

Ja vēlaties izbaudīt Horvātijas piekrasti un Adrijas jūras salas, mēs jums varam piedāvāta arī pus-dienas vai vienas dienas ekskursijas ar dažādām aktivitātēm, kā plostošana, kanoe, pārgājieni, dažādu ainavu un mazo Dalmācijas pilsētiņu apmeklēšana – patiešām patīkama dabas skaistuma izbaudīšana un apkārtējās teritorijas priekšrocību pieredze. Esam pārliecināti, ka jūs mums uzticēsieties un ļausiet mums padarīt jūsu brīvdienas neaizmirstamas. Esam patiešām pagodināti būt jūsu,

Jūsu Orvas Yachting komanda