Privātuma politika

Orvas Yachting ir apņēmusies sniegt vislabāko pieredzi šajā mājaslapā, tādēļ, lai padarītu vietni noderīgāku un pielāgotu Jūsu interesēm, mēs ievācam Jūsu personisko informāciju. Privātuma politika izklāsta, kādu informāciju mēs ievācam, caur kādiem kanāliem un kādam mērķim pielietojam šo informāciju.

Informācijas ievākšana

Personiskā informācija tiek ievākta mirklī, kad Jūs nosūtiet informācijas pieprasījumu, sazinieties ar mums vai veiciet kādu rezervāciju. Privātuma politika attiecas uz šādu informāciju: vārds, kontaktinformācija, ceļojuma izvēle, utt. Ja jūs ar Orvas Yachting sazināties kādas trešās personas vārdā (ģimenes loceklis, draugs, u.c.), jūs esiet atbildīgs par to, ka šī persona ir informēta par Orvas Yachting privātuma politiku.

Jūsu personiskā informācija tiks pielietota sekojošiem mērķiem:

- Lai veiktu rezervāciju pieprasītajam pakalpojumam (līguma un rēķina sagatavošana)

- Lai nodrošinātu jūs ar izvēlēto produktu vai pakalpojumu.

- Lai nodotu jūsu personas datus trešajām personām. Tas nepieciešams, lai realizētu jūsu izvēlēto pakalpojumu.

- Lai periodiski varētu Jūs informēt par Orvas Yachting jaunajiem piedāvājumiem, akcijām un nosūtīt reklāmas materiālus uz norādīto e-pastu (Katrā no nosūtītajiem reklāmas e-pastiem ir iekļauta instrukcija, kā atteikties no tiem. Tāpat jums ir iespēja informēt mūs rakstiski, ja vairs nevēlaties saņemt reklāmas materiālus)

Datu konfidencialitāte - Orvas Yachting nepārdod, nenodod lietošanā un neatklāj jūsu personiskos datus trešajām personām! Mēs drīkstam atklāt Jūsu personisko informāciju tikai gadījumā, ja to pieprasa likumdošana, vai gadījumā, ja mums ir nepieciešams aizsargāt mūsu mājaslapas īpašumu un tiesības.

Saites uz/no trešās personas tiešsaistes adresēm

Mēs neesam atbildīgi par privātuma politiku, saturu vai rīcību citās mājaslapās. Esiet uzmanīgi atverot saites mūsu mājaslapā, kas ved uz citiem resursiem, jo šīs saites var saturēt sīkdatnes programmas (cookies) un var ievākt jūsu personīgo informāciju.

Sīkdatņu lietošana

Lai uzlabotu Orvas Yachting mājaslapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes – dati, kas tiek nosūtīti no mūsu mājaslapas uz jūsu datoru, un tiek saglabāti teksta formātā uz datora cietā diska. Sīkdatnes mums ļauj identificēt tikai datoru un tā apmeklētās tiešsaistes vietnes, nevis personību, jo faili ir anonīmi.

Mēs izmantojam Google un Facebook sīkdatnes, lai atpazītu datoru, kad lietotājs apmeklē mūsu mājaslapu un varētu sekot līdzi, kā konkrētais lietotājs pārlūko mājaslapu un spētu viņam īstajā mirklī piedāvāt reklāmas materiālu, kas lietotājam varētu šķist saistošs.

Jums ir arī iespēja apskatīt, izdzēst vai pievienot interešu kategorijas, lietojot Google's Ads Preference Manager.

Mēs izmantojam arī Google Analytics, lai noteiktu statistiskos rādītājus mājaslapas apmeklējumiem. Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai izsekotu personību neidentificējamai informācijai. Šī informācija tiek izmantota, lai veiktu ziņojumus par mājaslapas lietojumu. Jūs variet iepazīties ar pakalpojuma sniedzēja privātuma politiku.

Jebkurš mūsdienu interneta pārlūks ļauj bloķēt vai izdzēst šīs sīkdatnes, tomēr tādā gadījumā tiks atstāta negatīva ietekme uz daudzu mājaslapu lietojamību. Lūdzam sazināties ar mums, ja jums ir nepieciešama palīdzība vai instrukcijas, kā var izdzēst vai bloķēt sīkdatnes.

Ievāktās informācijas drošība

Mēs esam veikuši visus iespējamos drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju.

Izmaiņas privātuma politikā

Mēs esam tiesīgi laiku pa laikam veikt izmaiņas privātuma politikā. Tādā gadījumā šīs izmaiņas tiks publicētas šajā mājaslapā.